20 czerwca 2024

Wiele z nas słyszało o płytkach włoskich. To prawda, są to jedne z najlepszych i najpiękniejszych płytek na świecie. Zanim jednak zdecydujemy się na ich zakup, należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: czy preferujemy płytki z wykończeniem matowym lub błyszczącym?

Niby takie proste pytanie, ale jednak bardzo skomplikowane. W niektórych przypadkach jest to czysto osobista preferencja, są jednak takie przestrzenie w naszych domach, gdzie mat czy błysk będzie dopełniał całości. Możesz nie dbać o to, czy Twoje płytki są oszklone czy nieszkliwione, ale pamiętaj, że płytki włoskie czy hiszpańskie mogą być w Twoim domu przez całe Twoje życie, ze względu na swoją trwałość i uniwersalność.

Gdzie szukać sklepu idealnego?

Kupowanie płytek włoskich w Polsce nie jest trudne, o ile zdecydujemy się na usługę dobrego importera. Zdecydowanym liderem jest Paste Group, firma, która od pond dwudziestu lat zajmuje się tematem importu płytek zza granicy. Informacje o firmie i o asortymencie oferowanym przez firmę znaleźć można na stronie

Nowoczesność pozwala na wszystko

Szukasz płytek o określonym wzorze? Dzięki nowoczesnym technikom produkcji, płytki ścienne i podłogowe mogą wyglądać i czuć się jak produkty naturalne. Przy wzorach prostych można decydować się na klasyczny, jednolity kolor. Klasyczne może być również nowoczesne. Tak naprawdę tylko Twoja wyobraźnia i pomysł ogranicza Twój wybór.

  Chirurgia naczyniowa w Poznaniu- gabinety Neomedica