25 marca 2023

Z pewnością kojarzysz powszechnie stosowaną nazwę na płytki „terazzo” – szlifowaną, betonową masę, wzbogaconą różnorodnym kruszywem. Jednakże, profesjonalnie określa się je dziś płytkami lastryko. Dawniej pokrywano Nimi schody ze względu na niską cenę. Z czasem jednak stały się pradawnym materiałem i zaczęto je zastępować innymi.

Moda lubi jednak wracać i dziś lastryko płytki stanowią ikonę nowoczesności każdego mieszkania. Dodatek kamiennego kruszywa świetnie prezentuje się zarówno na ścianach, jak i podłogach. Dawniej często spotykano je wyłącznie w odcieniach szarości. Obecnie jednak, klienci decydują się na odważne kroki, zakupując te, z dodatkami kolorów. 

Coraz częściej wybiera się je również jako materiał do wykończenia ścian i podłóg w łazience, czy kuchni. To, co o tym decyduje, to przede wszystkim wysoka odporność na szkodliwe działanie wody i łatwość w utrzymaniu. Chcesz zapoznać się z ich specyfikacją? Różnorodne lastryko plytki możesz znaleźć pod adresem: https://sklepmo.pl/pol_m_Sciany-i-podlogi_PLYTKI-CERAMICZNE_Plytki-typu-lastryko-204.html. 

Płytki imitujące lastryko tak bardzo skradły serca wielu użytkowników ze względu na ich doskonale wpasowanie się do wielu styli. Stanowią wspaniałe dopełnienie kamieni lub betonu. Są wyrafinowaną i ekskluzywną dekoracją dla pomieszczeń, w których znajduje się dużo drewnianych, bądź szklanych elementów.

Co ważne, są one dostępne w wielu rozmiarach. Nie zwlekaj dłużej i podążaj za współczesną modą razem ze sklepem MO: https://sklepmo.pl/pol_m_Sciany-i-podlogi_PLYTKI-CERAMICZNE_Plytki-typu-lastryko-204.html.

  Zamawianie kamienia dekoracyjnego