25 marca 2023

Noworodki potrzebują uwagi 24 godziny na dobę, w związku z czym jesteśmy w stanie dostrzec nawet najdrobniejsze znaki świadczące o tym, że coś może dolegać naszemu maluszkowi. Martwią nas takie czynniki jak senność, brak apetytu lub zmiany skórne. Co w takiej sytuacji? Najlepiej udać się właśnie do lekarza, jakim jest neonatolog.
W centrum medycznym neoMedica pracuje neonatolog dziecięcy.

W Poznaniu cieszy się on dużą popularnością oraz uznaniem wśród rodziców. Wiąże się to zarówno z tym, iż posiada wieloletnie doświadczenie, jak i podejściem do tak małego dziecka, co nie jest łatwym wyzwaniem. Dodatkowym atutem jest fakt, iż podczas jednej wizyty możemy wykonać wiele badać, począwszy od główki, poprzez serduszko i brzuszek, a kończąc na płucach.

Na wizytę możemy umówić się już poprzez stronę internetową, znajdującą się pod adresem: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/neonatolog/, co z pewnością jest dużą pomocą oraz udogodnieniem dla rodziców z noworodkiem, dla którego długie oczekiwanie w kolejce może być utrudnieniem oraz ciężkim wyzwaniem.

  Płytki idealne dla Ciebie