21 września 2023

Zbyt mała przestrzeń domowa ogranicza Cię w aranżacji dziecięcego pokoiku? Ciężko byłoby to zrobić tak, by wszystkie niezbędne meble się w nim zmieściły, a dodatkowo pojawiło się trochę wolnego miejsca do codziennego funkcjonowania? Współcześnie istnieje wiele ciekawych rozwiązań na właściwe gospodarowanie miejscem, a jedno z najważniejszych to komoda z przewijakiem dla niemowląt!

Chcesz poznać jej dokładną specyfikacje? Udaj się na wirtualny spacer do salonów Pinio: https://www.pinio.com.pl/meble/komoda-z-przewijakiem-marsylia/. Komody z przewijakiem do niemowląt to swego rodzaju mebel – 2w1! Nie tracisz miejsca na zakup osobnej komody na ubranka i przestronnego przewijaka. To wszystko możesz mieć razem, dzięki zamontowaniu na szafce bezpiecznego blatu z zabezpieczeniami. 

Co ciekawe, przewijaki dla niemowląt z komodą dostępne są w dwóch rozmiarach. Jeden z Nich pokrywa parametry komody (101×52 cm), a drugi z kolei jest nieco większy (101×73 cm), dzięki czemu możesz wybrać ten odpowiedni dla wygody własnej i Twojego dziecka.

Komoda z przewijakiem drewniana od Pinio została skonstruowana z drewna sosnowego, a komfortowe w użytkowaniu półki z laminowanych płyt. Dane materiały są gwarancją wysokiej jakości mebla oraz jego odporności na zarysowania.

Drewniana komoda z przewijakiem zdobiona jest wodną farbą ekologiczną, co zapewnia prawidłowy proces oddychania drewna, dzięki czemu zachowuje ono swój pierwotny wygląd na długo.

Komody dziecięce z przewijakiem to swoiste bezpieczeństwo dla najmłodszych, a to wszystko za sprawą bezpiecznego składu farby, użytej do ich pokrycia – (brak jakichkolwiek alergenów). 

Nie musisz więcej martwić się, by ostrożnie domykać meble, aby malec nie wyrwał się ze snu. Komoda dla niemowląt z przewijakiem od Pinio posiada specjalny hamulec, odpowiadający za jej ciche domykanie.

Powiększ grono zadowolonych użytkowników mebli Pinio. Niech komoda drewniana z przewijakiem zagości w pokoju Twojego niemowlęcia i dzięki swym niewielkim wymiarom – pozwoli Ci go dowolnie urządzać!